CECHIA NERAZZURRA | ZÁPASYVSTUPENKY - INTER MILÁN

Jako oficiální fanklub máme přednostní právo na vstupenky, což je velmi důležité u největších šlágrů, kdy bývá vyprodáno jen pár dní po té, co vstupenky jdou do volného prodeje. Velmi často dostáváme i slevy, které jsou nejzajímavější u dražších sektorů nebo právě na bitvy s největšími rivaly. Lístky získáváme přímo od Interu Milán, respektive od organizace CCIC, která sdružuje všechny fankluby.

V sezoně 2022/223 je o vstupenky obrovský zájem a téměř všechna utkání jsou vyprodaná. Na každý zápas chodí kolem 70 tisíc diváků.

VSTUPENKY NA ZÁPASY INTERU MILÁN
 • Serie A - pouze domácí zápasy
 • Italský pohár - pouze domácí zápasy
 • Liga mistrů, Evropská liga, Konferenční liga - domácí zápasy
 • Liga mistrů, Evropská liga, Konferenční liga - venkovní zápasy pouze pro naše členy
 • Dokážeme zajistit vstupenky na jakékoliv domácí utkání Interu Milán na stadionu Giuseppe Meazza. Na zápasy v evropských pohárech hraných venku dostáváme velmi omezené množství, které je určeno výhradně našim členům - více v sekci Evropské poháry.

  O vstupenky je nutné požádat včas. V posledních letech jsou zápasy se slavnými soupeři velmi často vyprodané. Inter spouští prodej již dlouho dopředu a tak není výjimečné, když vstupenky nejsou již dva měsíce před konáním utkání. Navíc lepší místa je někdy velmi těžké získat již na začátku prodeje, protože je drží majitelé permanentek, kterých je více než 40 tisíc.

  STADIÓN SAN SIRO

  Stadion San Siro (Giuseppe Meazza) je rozdělen do tří okruhů (prstenců), z nichž každá má na plánku čtyři barevně označené části. Sedadla ve skutečnosti ale tuto barvu nemají. Červená je hlavní podélna tribuna, kde sedí novináři a jsou zde i VIP sektory. Protější tribuna má oranžové označení a jako jediné ji chybí nejvyšší třetí okruh. Tribuny za bránou jsou zelené a modré. Ultras Interu sídlí na zeleném 2.okruhu, severní tribuně Curva Nord, kde vedle sebe stojí namačkání jeden vedle druhého, přestože i v tomto sektoru jsou sedadla. Hostující tým má své fanoušky na modrém 3.okruhu. Jedinou výjimkou je milánské derby, kde fanouškům AC patří jejich domovská tribuna Curva Sud - 2.modrý okruh.

  Kapacita stadionu je necelých 81 tisíc, v posledních letech byla kvůli bezpečnosti snížena na 75 tisíc.

  Další informace v sekci STADION.

  CENY VSTUPENEK

  Inter změnil politiku prodávání vstupenek. Na každý jednotlivý zápas je cena vstupenek do různých sektorů naprosto rozdílná a tak nelze předem říct, kolik bude stát. Někdy je těžké i určit cenové rozpětí. Z tohoto důvodu zde již neuvádíme konkrétní ceny. V poslední době s rostoucím zájmem fanoušků však někdy až neuvěřitelně narostly. Klub pouští do prodeje jednotlivé sektory postupně a tak není ani jednoduché poznat, kolik vstupenek ještě zbývá.

  Na některé zápasy či do některých sektorů mají členové fanklubu výhodnější cenu. Nejlevnější ceny vstupenek u normáních zápasů na méně atraktivní soupeře začínají na cca 30 eurech.

  2022/23: Na zápas s Bayernem stála vstupenka do 2.okruhu za bránu 60 eur. Na hlavní tribunu do 2.patra uprostřed byla za 125 eur. Nejdražší lístek šlo pořídit za 265 eur.

  Dva zápasy v sezoně proti méně atraktivnějším soupeřům jsou označeni jako INTER CLUB MATCHDAY a cena vstupenky pro člena fanklubu začíná na 10 eurech.

  Oficiální ceny. Za zprostředkování nákupu vstupenek je účtován administrativní poplatek pro členy ve výši 50 Kč / 2 eura.  OBJEDNÁNÍ VSTUPENEK

 • Objednání s dostatečným předstihem emailem - info@cechianerazzurra.com.
 • Zaplacení předem na bankovní účet.
 • Vstupenka poslána emailem ve formátu PDF. Nutno vytisknout nebo mít v chytrém telefonu.
 • Jméno držitele uvedeno na vstupence a kontrolováno při vstupu.
 • Pro nečleny dokážeme vstupenky při včasném objednání zajistit bez větších potíží, pokud se nehraje proti významému soupeři. Vstupenky prodáváme za originální ceny s administrativním poplatkem. Členům fanklubu účtujeme vžy poplatek za vyřízení ve výši 50 Kč / 2 eura. Za vstupenku pro nečlena je administrativní poplatek ve výši 5 nebo 10 eur dle typu soupeře. V některých případech je nutná "turistická" registrace členství. V každém případě doporučujeme nečlenovi zvážit členství ve fanklubu a jeho výhody.

  Z bezpečnostním důvodů je na každé vstupence uvedeno jméno držitele a při vstupu na stadion zkontrolováno oproti dokladu totožnosti. Pokud nebude odpovídat, pořadatelé vám vstup neumožní. Jméno držitele lze změnit pouze v dostatečném předstihu a většinou za poplatek. Zdarma je vždy převod na jiného člena fanklubu.

  Vstupenky jsou objednávány po obdržení všech potřebných osobních dat a připsání platby na náš účet. Po jejich získání jsou na email objednavatele odeslány v elektronickém formátu v PDF.

  Objednání vstupenek musí být provedeno s dostatečným předstihem. Kontaktujte nás minimálně pět týdnů před samotným zápasem, u velkých zápasů i 3 měsíce předem. Za vstupenky se platí bankovním převodem na účet fanklubu.

  Některé vstupenky lze objednat i pár dní před zápasem.

  Pokud chcete vstupenku na utkání evropského poháru, kontaktujte nás prakticky ihned po vylosování soupeře. Pokud se daný zápas hraje již do tří týdnů od vylosování, je nutné poslat platbu okamžitě.

  Výběr sedadla - vzhledem k tomu, že přes 40 tisíc sedadel mají rozebráno majitelé sezonních vstupenek, je prakticky nemožné se předem dohodnout na konkrétním sedadle. Možné je však určit preferované sektory. Protože se jedná o složitou akci, je potřeba předem nadefinovat několik sektorů a případné další požadavky. Dalším problémem je, že Inter někdy uvolňuje do prodeje sektory postupně.

  PLATBA ZA VSTUPENKY

  Platba se provádí převodem z účtu a lze ji provést i přímo v eurech. Při výpočtu částky v českých korunách používáme nejčastěji zaokrouhlený aktuální devizovým kurz pro eura z FIO BANKY navýšený o 20 haléřů. Podle našich zkušeností je nejčastěji právě tento rozdíl připočítán ke kurzu při platbě platební kartou VISA. Případné rozdíly mezi dnem objednání a dnem uskutečnění nákupu kryje administrativní poplatek.

  Čísla bankovního účtu obdržíte emailem v objednávce.  DALŠÍ UŽITEČNÉ INFORMACE

  Na domácí zápasy není nutné vlastnit fanouškovskou kartu Tessera del Tifoso - Siamo Noi. Naopak na venkovní zápasy Serie A je tato karta nutná v případě, že jste si přes vstupenkový portál pořadatele koupili vstupenku do sektoru hostí.

  Nekupujte vstupenky přes podobné servery jako je Viagogo. Česká obchodní inspekce varuje.

  Pokud chcete vidět na hřiště a chcete si fotbal vychutnat, tak si nekupujte sektory Curva Nord, kde stojí ultras fanoušci a je tam hodně těsno. Vstupenky do těchto sektorů neprodáváme.

    Pro další informace nás kontaktujte emailem - info@cechianerazzurra.com