CECHIA NERAZZURRA | ZÁPASYEVROPSKÉ POHÁRY

Členové fanklubu mají možnost zakoupit si vstupenky na všechny zápasy v evropských pohárech. Narozdíl od italské Serie A, kdy Inter distribuuje výhradě vstupenky na domácí zápasy, v soutěžích UEFA to neplatí. Na venkovní zápasy jsou přes jednotlivé fankluby jejím členům nabízeny vstupenky do sektoru hostí.

V současnosti je o vstupenky na venkovní zápasy mezi fanoušky nerazzurri na celém světě obrovský zájem a poptávka převyšuje nabídku. Fankluby tak dostávají vstupenky v poměru své velikosti - čím víc registrovaných členů, tím více vstupenek.

Inter Club Cechia Nerazzurra obvykle dostává 2-4 vstupenky, záleží na jak velkém stadionu se hraje a i jak velký je sektor pro hostující fanoušky. Pokud by se hrálo v České republice nebo v sousedním státě je šance, že přidělený počet vstupenek bude vyšší.

Pro určení přednostního práva na vstupenky v rámci našeho fanklubu funguje Program NerazzurroPoints. Členové během svého členství sbírají body, díky kterým pak mohou získat přednostní právo na vstupenky na zápasy, na které dostaneme méně vstupenek, než bude zájemců.

Na domácí zápasy v Lize mistrů či Evropské lize lze vstupenky většinou bez většinou problému objednat. Důležitá je však včasná žádost.