CECHIA NERAZZURRA | ZÁPASYZÁPASY INTERU MILÁN

Jako správní fanoušci sledujeme každý zápas našeho milovaného klubu. Doma nebo v sídle našeho fanklubu je můžeme sledovat v televizi díky TELLY TV. A když nejsme doma, tak jsme na stadionu a fandíme!

VSTUPENKY Díky oficiální registraci našeho fanklubu jsme v kontaktu přímo s Interem Milán. Pro naše členy máme umožněn přednostní přístup do vstupenkového portálu, kde v předstihu získáváme vstupenky na všechny zápasy. Na některé z nich máme navíc i pěkné slevy. Pokud máte zájem, tak nás neváhejte kontaktovat co nejdříve!

VÝJEZDY Na utkání nerazzurri občas necestujeme sami a organizujeme hromadný výlet. Jednou nebo dvakrát do roka se snažíme udělat výjezd do Milána a to většinou na zápasy Serie A. Výjimečně pak na domácí zápasy v Evropských pohárech. Dříve jsme cestovali společně autobusem, nově létáme.

EVROPA Pokud Inter hraje v evropských pohárech, máme možnost se dostat i k pár vstupenkám na venkovní utkání v Lize mistrů či Evropské lize. Do sektoru hostí většinou dostáváme skutečně jen malé množství lístků a tak hromadný autobusový výjezd se nám v posledních letech bohužel nedaří udělat..

 
27.11.2019, Slavia Praha - Inter
Inter Fan View in 15 mins

Liga mistrů 2019/20 - ZS

5.11.2019, Borussia Dortmund - Inter
Inter Fan View in 15 mins

Liga mistrů 2019/20 - ZS

Na zápasech vzniká spoustu fotek, z kterých děláme FOTOGALERIE a občas vytvoříme i videa, která umísťujeme na náš YOUTUBE KANÁL. Podívej se, jakou atmosféru vytváří fanoušci Interu a věř, že naživo je to ještě daleko lepší!

Informace o stadionu G. Meazza a možnosti jeho prohlídky najdete v sekci STADIÓN. Bohužel slavná aréna má být zbourána a vedle ní má vzniknout nový svatostánek přezdívaný katedrála. Před současným stadionem bylo vybudováno muzeum, kterému je věnována sekce SAN SIRO MUSEUM.