CECHIA NERAZZURRA | ZÁPASYZÁPASY INTERU MILÁN

Jako správní fanoušci sledujeme každý zápas našeho milovaného klubu. Doma nebo v sídle našeho fanklubu je můžeme sledovat v televizi díky DIGI TV. A když nejsme doma, tak jsme na stadionu a fandíme!

Díky registraci našeho fanklubu u Interu, máme zajištěné vstupenky přímo od klubu. Na významnější zápasy máme přednostní předprodej a v některých případech i pěkné slevy. Více o vstupenkách, cenách a sektorech stadionu v sekci VSTUPENKY.

Na utkání nerazzurri občas necestujeme sami a organizujeme hromadný výlet. Dvakrát do roka se snažíme udělat autobusový výjezd do Milána, v tomto případě většinou na zápasy Serie A. Výjimečně pak na domácí zápasy v Evropských pohárech. Více o výjezdech v sekci VÝJEZDY.

Pokud Inter hraje v evropských pohárech, máme možnost se dostat i k pár vstupenkám na venkovní utkání. Do sektoru hostí většinou dostáváme skutečně jen malé množství lístků a tak hromadný autobusový výjezd se nám v posledních letech bohužel nedaří udělat. Více o vstupenkách na venkovní zápasy v Lize mistrů či Evropské lize v sekci EVROPA.

Informace o stadionu G. Meazza a možnosti jeho prohlídky najdete v sekci STADIÓN. Před stadionem bylo vybudováno i muzeum, kterému je věnována sekce SAN SIRO MUSEUM.