CECHIA NERAZZURRA | FANKLUB


NOVINKY Z FANKLUBU

Odjezd na Parmu ze Smíchovského nádraží

10.11.2005


10/11/05 - Odjezd do Milána je v sobotu 19.listopadu v 19:00 od Smíchovského vlakového nádraží v Praze. Sraz je o 20 minut dříve. Smíchovské nádraží je na metru - žlutá trasa B (v příloze posílám mapu metra).


Auta je možné nechat např. v podzemním parkovišti Obchodniho centra Novy smíchov na Andělovi (na mapě vyznačeno modře). Parkoviště je zdarma a mezi 1:30 - 7:00 hodinou v noci je zavřené, takže teoreticky se dá říct, že auta tam budou přes noc v bezpečí. Určitě v něm ale nic nenechávajte.

Parkoviště
Jak se dostat do OC Nový Smíchov

Na Smichovské nádraží se od Anděla dostane buď metrem (vchod do něj je za rohem od OC NS, vyznačeno na mapě) nebo tramvají č.12,14,20 (jsou tam dvě zastávky, správná je ta za rohem (na mapě trasa zeleně) - zastávky -> Na Knížecí, Plzeňka, Smíchovské nádraží.

S sebou si vezmětě 29 Euro na vstupenku a 500 Kč na autobus (1000 Kč, které jste poslali jako zálohu se použijí na zaplacení autobusu). Nezapoměnte doma doklad (pas/občanku), na který je objednaná vstupenka. Jinak by se mohlo stát, že vás nepustí na stadión.

Doufám, že vaše telefonní čísla zůstala nezměněna.

ROMPIAMO IL CULO AL PARMA! (Parmě rozkopeme ...)
FORZA INTER!
Lukáš Pekárek,
viceprezident Cechia Nerazzurra