CECHIA NERAZZURRA | ČLENOVÉ



SEZNAM ČLENŮ

Počet členů v sezoně 2024/25: 219

  • senioři: 207
  • junioři: 12
  • Adam Michal, Ľubotice (SVK)
    Altman Lukas, Cerhovice (CZE)
    Antoš Radek, Praha 8 (CZE)
    Bajnar Petr, Ostrava - Kunčičky (CZE)
    Bandzi Tomáš, Žiar nad Hronom (SVK)
    Bažik Lukáš, Jasenov (SVK)
    Bekö Pavol jr., Dlhá nad Váhom (SVK)
    Bekö Pavol sr., Dlhá nad Váhom (SVK)
    Bereš Milan, Košice (SVK)
    Blažek Vilém, Šluknov (CZE)
    Blažek Antonín, Šluknov (CZE)
    Blažek Antonín, Šluknov (CZE)
    Blažková Božena, Šluknov (CZE)
    Bobák Dominik, Klin (SVK)
    Bódis Július, Horná Potôň ()
    Burda Michal, Praha 9 - Černý Most (CZE)
    Calko Martin, Bardejov (SVK)
    Čabala Ondřej, Uherské Hradiště (CZE)
    Čáp Michal, Děčín (CZE)
    Čechák Jakub, Mladějovice (CZE)
    Čejka Jan, Hamr na Jezeře (CZE)
    Čejka Filip, Hamr na Jezeře (CZE)
    Danko Marek, Sázava (CZE)
    Digrin Ester, Jihlava (CZE)
    Digrin Michal, Jihlava (CZE)
    Doboš Pavel, Dubné (CZE)
    Doboš Andrej, Sereď (SVK)
    Draganov Radko, Ralsko (CZE)
    Drozd Ľubomír, Žiar nad Hronom (SVK)
    Dvorník Šimon, Újezd u Brna (CZE)
    Dvorník Antonín, Brno (CZE)
    Elias Francisc, Žatec (CZE)
    Faltýnek Lukáš, Nové Strašecí (CZE)
    Fikar Tadeáš, Horní Bříza (CZE)
    Fišer Tomáš, Praha 9 (CZE)
    Fruštík Radek, Praha 4 Háje (CZE)
    Frydryšek Martin, Velký Újezd (CZE)
    Fudalová Petra, Praha 3 (CZE)
    Garbossa Marco, Brno (CZE)
    Guth Róbert, Bardejov (SVK)
    Hajdúšek Miloš, Modra (SVK)
    Hájek Jaroslav, Kutná Hora (CZE)
    Hanzl Tomáš, Praha 10 (CZE)
    Herodes Martin, Ostrava (CZE)
    Holka Erik, Mikulov (CZE)
    Horák Otakar, Svitávka (CZE)
    Horňák Milan, Trhové Sviny (CZE)
    Hotař Antonín, Brno (CZE)
    Hotař st. Antonín, Brno (CZE)
    Hromádko David, Praha 6 (CZE)
    Hruban Michal, Protivanov (CZE)
    Hudcová Anna, Daskabát (CZE)
    Ivanov Mateo Krum, Praha 3 (CZE)
    Ivanov Ivan Mitkov, Provadia (BGR)
    Janovska Anna, Drahovce (SVK)
    Janovská Adela, Drahovce (SVK)
    Janovsky Andrej, Drahovce (SVK)
    Janovský ml. Andrej, Drahovce (SVK)
    Jaroš Radek, Praha 8 (CZE)
    Jiřík Martin, Ostrata (CZE)
    Jurkovic Roman, Bratislava (SVK)
    Kachyňa Stanislav, Bulhary (CZE)
    Karlík Ondřej, Všestary (CZE)
    Keresteš Štefan, Košice (SVK)
    Kislík David, Kutná Hora (CZE)
    Kislík Filip, Kutná Hora (CZE)
    Klomínek Radim, Praha 2 (CZE)
    Klomínek Simon, Praha 2 (CZE)
    Klügl Richard, Ráječko (CZE)
    Koch Jan, Poběžovice (CZE)
    Kočí Michal, Pardubice (CZE)
    Kočí Jan, Jeřice (CZE)
    Kopecká Natálie, Zdislava (CZE)
    Koranda Martin, Jindřichův Hradec (CZE)
    Koubek Michal, Rosice (CZE)
    Koumar Petr, Kravaře (CZE)
    Kovárník Filip, Pardubice (CZE)
    Kozár Peter, Košice (SVK)
    Križan Jan, Kaplice (CZE)
    Kronus Martin, Dolní Kralovice (CZE)
    Kronus Adam, Dolní Kralovice (CZE)
    Kuba Václav, Osek (CZE)
    Kubasko Jakub, Bechyně (CZE)
    Kubatík Tobiáš, Bravantice (CZE)
    Kubatík Eliáš, Bravantice (CZE)
    Kubeš Lukáš, Kadaň (CZE)
    Kubeš Radek, Přeštice (CZE)
    Kubeš Jan, Kadaň (CZE)
    Kubik Václav, Zaječov (CZE)
    Kuchta Radovan, Krnov (CZE)
    Kuciak Martin, Považská Bystrica (SVK)
    Kudělka Jan, Nový Jičín (CZE)
    Kunc Stanislav, Teplice (CZE)
    Levický Martin, Nitra (SVK)
    Lohynský Tomáš, Zruč nad Sázavou (CZE)
    Lovecký Jakub, Nivnice (CZE)
    Majernik Martin, Košice (SVK)
    Mariňák Alex, Kladno (CZE)
    Mariňák Petr, Kladno (CZE)
    Mařinec Vladimír, České Budějovice (CZE)
    Matoušek Miroslav, Bohdalice-Pavlovice (CZE)
    Matuška Petr, Šlapanice (CZE)
    Mazur Marek, Zlín-Malenovice (CZE)
    Minárik Tom, Olomouc (CZE)
    Mišík Marcel, Častkovce (SVK)
    Mlčúch Blažej, Unín (SVK)
    Mlynarčík Matúš, Dunajská Lužná (SVK)
    Mlynarčík Dávid, Dunajská Lužná (SVK)
    Molitoris Marek, Soľ (SVK)
    Molitoris Gabriela, Soľ (SVK)
    Motlíček Václav, Šumperk (CZE)
    Müller Tomáš, Kladno - Kročehlavy (CZE)
    Muradjan Jurij, Praha 9 - Horní Počernice (ARM)
    Myšík Jan, Radim u Jičína (CZE)
    Nečas Jaroslav, Pardubice (CZE)
    Novák Miroslav, Církvice (CZE)
    Olexa František, Spišské Bystré (SVK)
    Ondroušek Michal, Brno (CZE)
    Oslislo Lukáš, Ostrava-Zábřeh (CZE)
    Otépka Milan, Brno (CZE)
    Ožana Michal, Václavovice (CZE)
    Pekárek Lukáš, Písek (CZE)
    Pekárek David, Písek (CZE)
    Pelikán Tomáš, Praha 10 - Strašnice (CZE)
    Petráň Jan, Kolín (CZE)
    Picka Petr, Praha 15 Horní Měcholupy (CZE)
    Piskáček Jan, Praha (CZE)
    Podaný Stanislav, Brno (CZE)
    Podzemný Petr, Frýdek-Místek (CZE)
    Pokorný Daniel, Vsetín (CZE)
    Pončák Denis, Kendice (SVK)
    Pulpit Martin, Praha 10 - Horní Měcholupy (CZE)
    Rác Miloš, Nitra (SVK)
    Rác jr. Miloš, Nitra (SVK)
    Rajnoch Jiří, Moravany u Holic (CZE)
    Recchioni Massimo, Kutná Hora (CZE)
    Recchioni Francesca, Kutná Hora (CZE)
    Recchioni Giovanni S., Kutná Hora (CZE)
    Řezanka František, Praha 9 - Prosek (CZE)
    Rezek Jakub, Uherské Hradiště (CZE)
    Rochl Josef, Praha 8 (CZE)
    Rosa Ladislav, Kúty (SVK)
    Rozhoň Karel, Čimelice (CZE)
    Rusnok Samuel, Třinec (CZE)
    Sabo Zoltán, Nitra (SVK)
    Samkova Petra, Náměšť n. Osl. (CZE)
    Sedliak Martin, Bratislava (SVK)
    Sedliak Tomáš, Budmerice (SVK)
    Sigmund Tomáš, Lipník nad Bečvou (CZE)
    Simonides David, Poniklá (CZE)
    Smítal Michal, Krnov (CZE)
    Soldán Petr, Aš (CZE)
    Spáč Timotej, Nitra-Klokočina (SVK)
    Spáč Martin, Nitra-Klokočina (SVK)
    Suchan Jan, Brno Slatina (CZE)
    Sučák Adam Pavol, Bobrov (SVK)
    Sušienková Kateřina, Ostrava (CZE)
    Svoboda Zdeněk, Zábřeh (CZE)
    Svoboda Daniel, Řepiště (CZE)
    Šadera Rastislav Milan, Spišska Nová Ves (SVK)
    Šámalová Michaela, Praha 9 (CZE)
    Šenekl Lubomír, Praha (CZE)
    Šimek Petr, Hradec Králové (CZE)
    Šimon Vilém, Česká Lípa (CZE)
    Šimša Tomáš, Ostrava (CZE)
    Šlapák Kryštof, Kutná Hora (CZE)
    Šmídl Jan, Praha 22 (CZE)
    Šmol Peter, Bratislava 5 (SVK)
    Šnajdr Dalibor, Přerov (CZE)
    Šolar Jan, Starý Kolín (CZE)
    Šolar Michal, Starý Kolín ()
    Štěpánek Jan, Bystřany (CZE)
    Štěpánek ml. Jan, Teplice (CZE)
    Štoudek Stanislav, Zemianske sady (SVK)
    Švarc Ladislav, Podolí u Brna (CZE)
    Takácsová Hajnalka, Tešedíkovo (SVK)
    Tapfer Rostislav, Kutná Hora (CZE)
    Tichý Martin, Přelouč (CZE)
    Tinák Alexander, Praha 6 - Břevnov (CZE)
    Toman Leszek, Třinec (CZE)
    Tománek Radim, Brno (CZE)
    Trojanová Jitka, Plzeň (CZE)
    Turan Patrik, Slanské Nové Mesto (SVK)
    Űberall Roman, Slavičín (CZE)
    Uhrík Pavol, Nové Mesto nad Váhom (SVK)
    Ulrich Luboš, Kosmonosy (CZE)
    Václav Jan, Plzeň (CZE)
    Vaníček František, Sokolov (CZE)
    Varga Viktor, Tomášikovo (SVK)
    Vašíčková Pavlína, Česká Lípa (CZE)
    Veselý Miroslav, Unhošt (CZE)
    Veselý Marek, Unhošt (CZE)
    Vitali Massimiliano, Poniklá (ITA)
    Vladyka Jaromír, Písek (CZE)
    Vladyka Jan, Písek (CZE)
    Vocásek Luboš, Liberec 1 (CZE)
    Voda Jaromír, Suchdol nad Odrou (CZE)
    Voda Jiří, Suchdol nad Odrou (CZE)
    Vonšík Robert, Ostrava - Zábřeh (CZE)
    Všetička Petr, Olomouc (CZE)
    Vurm Jan, Plzeň (CZE)
    Vybíral Bohuslav, Sedlčany (CZE)
    Vychodil Jaroslav, Olomouc (CZE)
    Zubík Jiří, Tismice (CZE)
    Žid Pavel, České Budějovice (CZE)
    Žorna Michal, Plzeň (CZE)