CECHIA NERAZZURRA | FANKLUB


NOVINKY Z FANKLUBU

Obrázek

Inter fanklubům představil nové logo

07.04.2021

Inter na speciální konferenci pro zástupce Inter Clubů představil nové logo a vysvětlil důvody jeho vzniku. Podle zaměstnanců klubu se nejedná o revoluci, ale o evoluci. Rozvoj pokračující ze stejných základů.

"Nejprve bych chtěl pozdravit naše fanoušky po celém světě, moc nám chybíte, ale pořád vás cítíme blízko tebe," řekl Alessandro Antonello, CEO ředitel Interu a pokračoval: „Dnes je důležitý den, protože přicházíme s naší novou vizuální identitou. Myšlenkou je dívat se do budoucnosti klubu, přičemž toto nové logo také představuje úzké pouto Interu s městem Milán. Chceme stále více propojovat historickou identitu Milána s identitou našeho klubu. Zároveň jej promítáme do budoucnosti, která, jak doufáme, bude stejně slavná jako naše minulost. Šli jsme důležitou cestou, která začala před čtyřmi lety. Strategie inspirovaná majiteli klubu byla dodržována, v posledních letech jsme na tom usilovně pracovali.“
Konference probíhala z Pohárové místnosti kde jsou vystaveny všechny důležité trofeje, které Inter za dobu své existence získal.

Mnoho témat bylo řešeno z místnosti Trophy v sídle Nerazzurri: "Naším cílem je rozvíjet značku Inter. Chceme růst společně s našimi nejmladšími fanoušky, příznivci budoucnosti, a to tím, že se vyjadřujeme mladší a dynamičtější formou," řekl Luca Danovaro. "Tuto cestu jsme zahájili před několika lety. Naším cílem je nadále se soustředit na fotbal a prostřednictvím naší nové vizuální identity lépe pronikat do světa digitálního, zábavního a životního stylu. Chtěli jsme udělat něco, co by oslavilo naši 113letou historii. Vytvořili jsme modernější a efektivnější logo, které demonstruje naše pouto s městem Milán. Jsme velmi hrdí na naše nové logo. Příběh I M je hra s našimi dvěma hlavními iniciály, podstata naší značky. Příběh Interu je vyprávěn prostřednictvím Milána a toho, co klub představoval za 113 let své existence."

Na závěr promluvil také Julio Cesar, legenda Nerazzurri řekla následující: "Jsem rád, že mohu být součástí tohoto důležitého dne pro Inter a všechny fanoušky klubu. Doufám, že se vám nové logo opravdu líbí stejně jako mně, když jsem ho poprvé uviděl. Je to moderní znak, ale také ten, který nám připomíná historii Interu a všechny výkony klubu. Forza Inter, navždy!"