CECHIA NERAZZURRA | FANKLUB


NOVINKY Z FANKLUBU

Autobusový výjezd na milánské derby

01.08.2017

Serie A 15.10.2017 Inter Milán - AC Milán

Autobusový výjezd s fanklubem Cechia Nerazzurra na milánské derby.

01/08/17 - Los Serie A byl příznivý, milánské derby se bude hrát v polovině října a tak můžeme začít plánovat náš autobusový výjezd do Milána na tento fantastický zápas s nezapomenutelnou atmosférou. Přesný termín utkání není zatím znám, ale je velmi pravděpodobné, že se bude hrát v neděli, tj. 15.10. od 20:45. Jeden autobus pojede určitě z Prahy a pokud bude velký zájem ze Slovenska, zkusíme udělat druhý z Bratislavy. Odjíždělo by se večer, den před utkáním, pravděpodobně tedy 14.10. mezi 21.-23.hodinou. Ráno bychom přijeli do Itálie a zastavili se na nějakém zajímavém místě či městě, které bychom si společně nebo individuálně prohlédli. Okolo poledne bychom pokračovali do Milána, abychom nejpozději mezi 13.-14. hodinou byli na parkovišti u stadionu. Následovalo by volno. Pro zájemce - individuálně nebo společně bychom se přesunuli metrem do centra. Po zápase by autobus odjížděl zpět. I druhou noc bychom tak strávili v autobuse.

Vstupenky máme na hlavní tribunu. Na rozdíl od cestovních kancelářích, tak garantujeme velmi dobrá místa na 3.okruhu (ne za bránu), nejčastěji je máme uprostřed hřiště. Na derby je v posledních letech vždy vyprodáno, takže skvělá atmosféra je zaručena. Kotle ultras tifosi obou klubů jsou za brankami, pravidelně připravují velké choreografie, více na našem Youtube kanálu. Zažijete tak jednu z nejlepších atmosfér na světě.

V autobuse panuje přátelská a pohodová atmosféra, základ výpravy tvoří stálí členové fanklubu, takže spolu jezdí už dlouholetí kamarádi. Navíc se toto jádro neustále rozšiřuje o nové pravidelné účastníky výjezdů.

Youtube kanál našeho fanklubu - Videa z navštívených zápasů

Cena výjezdu (vstupenka + doprava) pro člena fanklubu: 3500 Kč / 138 eur
Cena výjezdu (vstupenka + doprava + registrace na vstupenky) pro nečlena fanklubu: 3950 Kč / 156 eur

Pro přihlášení je nutné se ozvat emailem na info@cechianerazzurra.com a poslat osobní údaje nutné pro zakoupení vstupenky. Platební informace se dozvíte v emailu.

Uzávěrka přihlášek je podle data, které vyhlásí Inter na objednání vstupenek. Předpokládáme, že to bude zhruba měsíc před zápasem.