CECHIA NERAZZURRA | FANKLUB


NOVINKY Z FANKLUBU

Vybrán Liverpool a Juventus

07.01.2008

07/01/08 - Hlasování ohledně výjezdového zápasu bylo velmi vyrovnané. Nakonec jen těsně vyhrál Liverpool, druhý byl Juventus (případně Fiorentina), a o kousek za nimi Reggina. Vyvodil jsem z toho takovéto závěry: Pojedeme na Liverpool a možná také na Juventus nebo Fiorentinu.

Zápas s Liverpoolem se hraje v úterý 11.března od 20:45. Z Prahy bychom vyjížděli v pondělí večer. Návrat by byl ve středu kolem dvanácté.

Protože byl také velký zájem o Juventus, rád bych zkusil udělat výjezd i na toto utkání. Chtěl bych zkusit, kolik vstupenek nám Inter může zajistit. Spolu s derby má tento zápas tradičně nejvyšší návštěvy a CCIC nám nezávazně slibovalo tak 5-8 vstupenek. Pokud bychom se však s tímto smířili, těžko bychom se kdy na takovýto duel někdy podívali. V případě, že nám CCIC neprodá aspoň 30 vstupenek, tak bychom měli v záloze náhradní variantu - Fiorentinu. Zápas s Juventusem by se měl hrát v neděli 22.března, s Fiorentinou 13.dubna.

Přestože byl o Regginu a s ní spojené oslavy sta let slušný zájem, dá se předpokládat, že by jeli jen členové fanklubu a opravdoví fanoušci Interu, což je na autobus málo. Na zápasy se soupeři jako je Liverpool a Juventus zaplníme autobus snadněji.

Na oba zápasy by měla stát vstupenka 41 euro. Cena za autobus bude letos zřejmě dražší, zatím ji neznám.

Napište mi, zda pojedete a případně, zda máte někoho, kdo by jel také.

Liverpool ANO/NE
Juventus ANO/NE
Fiorentina ANO/NE

Připomínám, že na Fiorentinu by se jelo pouze v případě, když nedostaneme dostatek vstupenek na Juventus. Pokud by nebyl dostatečný počet zájemců o Fiorentinu, nejelo by se.