CECHIA NERAZZURRA | FANKLUB


NOVINKY Z FANKLUBU

Druhé setkání fanoušků Interu

10.11.2003

10/11/2003 - Již podruhé si dali sraz čeští fanoušci F.C.Internazionale. V sídle fan klubu, v pizzerii Piazza Navona na Palackého náměstí v Kutné Hoře, se 10.listopadu sešlo jedenáct členů Cechia Nerazzurra. Samotní hráči Interu je potěšili, na San Siru porazili Anconu 3:0.

Kromě sledování stavu zápasu 9.kola s Anconou se debatovalo o tom, na jaký další zápas se pojede. Velmi reálně vypadá objednání celého autobusu. Zájem o zápas Interu na San Siru je velký, takže je dost reálné, že se autobus podaří naplňit aspoň do takového stavu, aby se cenově vyplatil. Protože jsme se však nedohodli na výběru zápasu, je jeho určení stále otevřené. Jistá je jen jedna věc. Pokud se pojede autobusem nebude to ani na derby a ani na Juventus. Důvod je jednoduchý, zájem o tyto zápasy je obrovský a CCIC zaručuje každému fan klubu maximálně 6 vstupenek.


Články a fotky o vzniku našeho fan klubu jsou hned v pěti časopisech! Dvakrát se o nás píše v oficiálním časopise Inter (říjen,listopad) a také v oficiálním programu k zápasu Inter - Sampdoria a Inter - AC Milán. Jednou je článek a fotka také v novinách Metro.

Inter (Říjen 2003)Inter (Listopad 2003)

Metro (5.října 2003)Program na zápas Inter - Sampdoria (21.září 2003)

Program na zápas Inter - AC Milán (5.října 2003)Z CCIC dorazili konečně také fotky s legendárním fotbalistou a současným víceprezidentem Interu Giacintim Facchettim. Na snímcích je prezident fan klubu Massimo Moratti a víceprezident Lukáš Pekárek. Na druhé fotce jsou i prezidenti dalších italských fan klubů.