CECHIA NERAZZURRA | ČLENSTVÍPRŮKAZKA - INTER CLUB CARD

Průkazka

Průkazka slouží jako doklad o členství ve fanklubu. Obsahuje identifikační číslo. Vyrábí ji koordinační centrum CCIC a po aktivaci členství přijde každý rok od Interu členovi emailem v elektronické podobě. Skutečnou průkazku člen obdrží společně s dárky později.

Na průkazce je uvedeno identifikační číslo (NUMERO TESSERA), sezona, název fanklubu a jméno držitele (bez diakritiky).

Průkazka slouží na uplatnění benefitů. Lze s ní získat slevy na prohlídku muzea a stadionu San Siro, občerstvení při zápasech na stadionu G.Meazzy a dále pak v oficiálních fanshopech na webu INTER ONLINE STORE nebo po prokázání se cestovním dokladem v kamenných obchodech na stadionu INTER STORE SAN SIRO či v centru Milána INTER STORE MILANO.

Průkazka

Fanouškovská karta Siamo Noi - Tessera del Tifoso

Jaký je rozdíl mezi Inter Club Card a kartou Siamo Noi? Druhou kartu si za poplatek může zřídit každý fanoušek Nerazzurri a to po vyplnění žádosti na oficiálních stránkách Interu. Jedná se o fanouškovskou kartu, která slouží primárně pro nahrávání vstupenek na zápasy. Pravidelní návštěvnící San Sira na ní mají permanentní vstupenku. Pokud na nějaký zápas nemohou, mohou konkrétní vstupenku "přeposlat" na jinou kartu Siamo Noi.

Pokud chcete na venkovní zápas Interu, bývá běžné, že do sektoru hostí si vstupenku bez této karty nekoupíte.

Jak čerpat slevu v oficiálním fanshopu Inter - Oficial Online Store?

Pro nákupování v oficiálním internetovém fanshopu Inter Online Store na adrese store.inter.it je potřeba si nejprve založit účet I M PLUS na oficiálních stránkách. V sekci YOUR CARDS lze přidat průkazku po zadání jejího identifikačního čísla. Sleva v obchodě se pak bude odečítat automaticky u nezlevněných produktů.