CECHIA NERAZZURRA | ČLENSTVÍ

DÁRKY 2022-23

Všechny Inter Cluby na celém světě dostávají dárky pro své členy stejné. Každou sezonu je balíček s dárky jiný a o jeho obsahuje rozhoduje centrála v Interu. Náš fanklub je speciální v tom, že při zachování takřka nejnižšího možného ročního příspěvku přidáváme k těmto dárkům ještě další bonusové. Ty si většinou necháváme vyrobit na míru podle našich představ. Nejčastěji jsou s logem našeho fanklubu, případně samotného Interu.


INTER CLUB KIT

Dárky od CCIC budou v látkovém sáčku. Najdeme v něm sporotvní pytel, otvírák láhví s logem Interu, pouzdro na karty a průkazku a gumový přívěsek na zavazadlo.

Sportovní pytel

Sportovní pytel

Modrý sportovní pytel na záda s logem Inter Clubu.

Náramek

Otvírák na láhve

Kovový otvírak na láhve s logem Interu.

Klíčenka

Pouzdro na karty

Pouzdro na platební karty nebo průkazku.


Popsocket

Gumový přívěsek

Přívěsek s logem Interu vhodný například do auta či jako visačka na batoh či zavazadlo.

BONUS OD CECHIA NERAZZURRA

Navíc bonusové dárky od našeho fanklubu - plastový kalendářík, plastový žeton do nákupního vozíku a voňka do auta. Noví členové dostanou sadu 5 samolepek.

Kalendářík

Plastový kalendářík

Na líci logo fanklubu s černomodrými pruhy ve verzi aktuálního domácího dresu Interu Milán. Na rubu kalendářík zápasů Serie A v probíhající sezoně.

Vonítko

Voňka do auta

Vonítko v podobě loga Interu Milán do auta s vůni Oceán nebo New Car.

Žeton do vozíku

Žeton do vozíku

Plastový žeton do nákupního vozíku o velikosti desetikoruny s modrou klíčenkou.

Samolepky

Sada samolepek

Pouze pro nové členy.

Sada pěti samolepek s logem našeho fanklubu.

Dárky si může každý člen vyzvednout v sídle fanklubu po předchozí domluvě nebo je zdarma obdrží poštou (pouze u prvního pokusu o doručení). Nejdříve je však musíme z milánské centrály obdržet, což se většinou stane po ukončení hlavní přihlašovací fáze. U později přihlášených je dodací doba do konce sezony.