CECHIA NERAZZURRA | ČLENOVÉ



SEZNAM ČLENŮ

Počet členů v sezoně 2022/23: 130

  • senioři: 125
  • junioři: 5
  • Adam Michal, Ľubotice (SVK)
    Antoš Radek, Praha 8 (CZE)
    Bekö Pavol sr., Dlhá nad Váhom (SVK)
    Bekö Pavol jr., Dlhá nad Váhom (SVK)
    Bereš Milan, Košice (SVK)
    Burda Michal, Praha 9 - Černý Most (CZE)
    Chrášťanský Šimon, Dobrá Voda u Českých Budějovic (CZE)
    Čabala Ondřej, Uherské Hradiště (CZE)
    Čechák Jakub, Mladějovice (CZE)
    Digrin Ester, Jihlava (CZE)
    Digrin Michal, Jihlava (CZE)
    Doboš Pavel, Dubné (CZE)
    Dosoudil Martin, Hulín (CZE)
    Draganov Radko, Ralsko (CZE)
    Dragonetti Matteo Rocco, Brno (CZE)
    Dragonetti Michele, Brno (ITA)
    Drozd Ľubomír, Žiar nad Hronom (SVK)
    Dudaryk Siarhei, Praha 10 - Strašnice (BLR)
    Elias Francisc, Žatec (CZE)
    Faltýnek Lukáš, Nové Strašecí (CZE)
    Fruštík Radek, Praha 5 Hlubočepy (CZE)
    Frydryšek Martin, Velký Újezd (CZE)
    Hajdúšek Miloš, Modra (SVK)
    Hájek Jaroslav, Kutná Hora (CZE)
    Hanzl Tomáš, Praha 10 (CZE)
    Herodes Martin, Ostrava (CZE)
    Holka Erik, Mikulov (CZE)
    Horák Otakar, Svitávka (CZE)
    Horňák Milan, Trhové Sviny (CZE)
    Hotař Antonín, Brno (CZE)
    Hotař st. Antonín, Brno (CZE)
    Hromádko David, Praha 6 (CZE)
    Hruban Michal, Protivanov (CZE)
    Jambor Michal, Martin (SVK)
    Janeček Milan, Teplice (CZE)
    Jeništa David, Vlašim (CZE)
    Jiřík Martin, Ostrata (CZE)
    Kachyňa Stanislav, Bulhary (CZE)
    Karlík Ondřej, Všestary (CZE)
    Keresteš Štefan, Košice (SVK)
    Klomínek Radim, Praha 2 (CZE)
    Klomínek Simon, Praha 2 (CZE)
    Klügl Richard, Blansko (CZE)
    Koch Jan, Poběžovice (CZE)
    Kočí Jan, Jeřice (CZE)
    Kočí Michal, Pardubice (CZE)
    Koubek Michal, Rosice (CZE)
    Kovárník Robin, Pardubice (CZE)
    Kovárník Filip, Pardubice (CZE)
    Kozár Peter, Košice (SVK)
    Kronus Adam, Dolní Kralovice (CZE)
    Kronus Martin, Dolní Kralovice (CZE)
    Kuba Václav, Osek (CZE)
    Kuba Michal, Teplice (CZE)
    Kuba ml. Michal, Teplice (CZE)
    Kubasko Jakub, Bechyně (CZE)
    Kubová Marie, Teplice (CZE)
    Kuciak Martin, Považská Bystrica (SVK)
    Kudělka Jan, Nový Jičín (CZE)
    Kunc Stanislav, Teplice (CZE)
    Levický Martin, Nitra (SVK)
    Lhota Zdeněk, Sedlčany (CZE)
    Lohynský Tomáš, Zruč nad Sázavou (CZE)
    Lovecký Jakub, Uherský Brod (CZE)
    Majernik Martin, Košice (SVK)
    Manganello Gimmi, Hovorčovice (ITA)
    Mariňák Alex, Kladno (CZE)
    Mariňák Petr, Kladno (CZE)
    Masini Maurizio, Liberec (CZE)
    Matoušek Miroslav, Bohdalice-Pavlovice (CZE)
    Minárik Tom, Olomouc (CZE)
    Mlčúch Blažej, Unín (SVK)
    Molitoris Gabriela, Soľ (SVK)
    Molitoris Marek, Soľ (SVK)
    Motlíček Václav, Šumperk (CZE)
    Müller Tomáš, Kladno - Kročehlavy (CZE)
    Muradjan Jurij, Praha 9 - Horní Počernice (ARM)
    Nečas Jaroslav, Pardubice (CZE)
    Novák Miroslav, Církvice (CZE)
    Novotný Eduard, Chodov (CZE)
    Olexa František, Spišské Bystré (SVK)
    Oslanec Ľubomír, Nové Zámky (SVK)
    Oslislo Lukáš, Ostrava-Zábřeh (CZE)
    Otépka Milan, Brno (CZE)
    Ožana Michal, Horní Datyně (CZE)
    Pekárek Lukáš, Písek (CZE)
    Pelikán Tomáš, Praha 10 - Strašnice (CZE)
    Petráň Jan, Kolín (CZE)
    Picka Petr, Praha 15 Horní Měcholupy (CZE)
    Podzemný Petr, Frýdek-Místek (CZE)
    Pokorný Daniel, Vsetín (CZE)
    Recchioni Massimo, Orte, Viterbo (CZE)
    Řezanka František, Praha 9 - Prosek (CZE)
    Rezek Jakub, Uherské Hradiště (CZE)
    Rosa Ladislav, Kúty (SVK)
    Rozhoň Karel, Praha (CZE)
    Sabo Zoltán, Nitra (SVK)
    Sigmund Tomáš, Lipník nad Bečvou (CZE)
    Smetanka Jozef, Prešov (SVK)
    Stea Mario, Praha (ITA)
    Svoboda Zdeněk, Zábřeh (CZE)
    Svoboda Daniel, Řepiště (CZE)
    Šimek Petr, Hradec Králové (CZE)
    Šimon Vilém, Česká Lípa (CZE)
    Šimša Tomáš, Ostrava (CZE)
    Šmídl Jan, Praha 22 (CZE)
    Šmol Peter, Bratislava 5 (SVK)
    Štěpánek Jan, Bystřany (CZE)
    Štěpánek ml. Jan, Teplice (CZE)
    Švarc Ladislav, Podolí u Brna (CZE)
    Tapfer Rostislav, Kutná Hora (CZE)
    Tichý Martin, Přelouč (CZE)
    Tinák Alexander, Praha 6 - Břevnov (CZE)
    Űberall Roman, Slavičín (CZE)
    Ulrich Luboš, Kosmonosy (CZE)
    Vaníček František, Sokolov (CZE)
    Vašíčková Pavlína, Česká Lípa (CZE)
    Vichr Jan, Praha 10-Zaběhlice ()
    Vladyka Jaromír, Čimelice (CZE)
    Vocásek Luboš, Liberec 1 (CZE)
    Voda Jiří, Suchdol nad Odrou (CZE)
    Voda Jaromír, Suchdol nad Odrou (CZE)
    Všetička Petr, Bílá Lhota (CZE)
    Vybíral Bohuslav, Sedlčany (CZE)
    Vychodil Jaroslav, Olomouc (CZE)
    Žid Pavel, České Budějovice (CZE)