CECHIA NERAZZURRA | FANKLUB


NOVINKY Z FANKLUBU

Obrázek

Vstupenky na Liverpool jedině přes nás

03.02.2022

Inter zahájí osmifinále Ligy mistrů proti FC Liverpoolu ve středu 16.února a protože jsi členem oficiálního fanklubu Cechia Nerazzurra, tak máš přednostní právo na nákup jedné vstupenky. Bohužel kapacita stadionu je omezená na 50%, takže o vstupenky bude doslova rvačka. U milánského derby ani nešly do volného prodeje, protože se vše stihlo vyprodat během tří fází předprodeje.

Největší zvýhodnění mají držitelé sezonních vstupenek, pak jsme my a nakonec se k nákupu vstupenky dostanou majitelé fanouškovských karet Siamo Noi.

Úterý 8.února bude jeden jediný den, kdy si vstupenky budeme moct koupit. Předprodej se otevře v 10:30 a pokud plánuješ nákup, tak bych nic neoddaloval. Ty nejlepší a nejlevnější lístky zmizí jako první.

Vstupenky kupujte na inter.it/en/biglietteria. Předpokládám, že váš přihlašovací účet musí být napojen na vaše fanklubové členské číslo (je na průkazce), aby bylo ověřeno, že jste členové fanklubu. Pokud jste se účastnili soutěží, na které občas upozorňuji, tak to je stejné. Stručný návod byl napsán v tomto článku.

Ceny vstupenek zatím známe nejsou, předpokládám, že budou ještě dražší než na AC Milán. Takže nejlevněji do 3.okruhu za bránu bych čekal vstupenku za 60-70 eur, na hlavní tribunu do 2.okruhu tak za 125-135 eur.

Předprodej bude probíhat ve 3 fázích. Jako první budou mít možnost koupit vstupenky majitelé permanentek.

V 2.fázi bude vyhrazen jeden jediný den pro členy fanklubů - tedy nás - 8.února od 10:30. Každý člen si může koupit vstupenky pouze pro sebe nebo pro jiného člena. Vstupenky se kupují na oficiálních stránkách www.inter.it, kde je potřeba se zaregistrovat (a možná v nastavení přiřadit k účtu číslo průkazky člena fanklubu).

Ve 3.fázi budou vstupenky nakupovat držitelé fanouškovských karet aktivovaných do 15.ledna.

Vstupenka je posílána v elektronické verzi s QR kodem v PDF k vytištění nebo nahrání do mobilu. Na vstupence je uvedeno jméno držitele a kontrolováno při vstupu na stadion. Stejně tak je kontrolováno, zda je osoba očkovaná nebo po nemoci covid.

Obrázek

Sraz v Brně a sledování milánského derby

02.02.2022

Arena Sport Bar v Brně v Hybešově ulici pořádá další menší sraz fanoušků Interu u příležitosti sledování Derby della Madonnina. Na San Siru se hraje v sobotu od 18 hodin. Pokud nebudete v Miláně a nechcete fandit doma sami, přijeďte.

Pro rezervace volejte přímo do baru na číslo 543 212 506 nebo 776 020 062. Pro rezervaci lze taky poslat zprávu přes facebook.

Na facebooku k tomu byla vytvořena událost.

Obrázek

Vstupenky na Derby della Madonnina

25.01.2022

Milánské derby se hraje v sobotu 5.února od 18 hodin. Italská vláda zvýšila kapacity stadionů od února na 50%. Inter zahajuje předprodej, ve 2.fázi to bude pro členy fanklubů. Tato fáze začne ve čtvrtek 27. ledna v 10:30 a skončí o půlnoci! Vstupenky lze koupit pouze na oficiálním webu Inter a to pouze pro členy. Volný prodej pro všechny začne od 1.února.

Vstupenky kupujte na inter.it/en/biglietteria. Předpokládám, že váš přihlašovací účet musí být napojen na vaše fanklubové členské číslo (je na průkazce), aby bylo ověřeno, že jste členové fanklubu. Pokud jste se účastnili soutěží, na které občas upozorňuji, tak to je stejné. Stručný návod byl napsán v tomto článku.

Ceny vstupenek by pro nás měly být stejné nebo jen o málo dražší než mají permanentkáři, jejichž ceny jsou na webu uvedené ve sloupci "SEASON TICKET HOLDER".

Obrázek

Na Benátky za 5 euro - pouze dnes!

20.12.2021

Inter si přichystal pro členy fanklubů vánoční dárek. Vstupenky na zápas Inter-Venezia, který se hraje v sobotu 22.ledna od 18 hodoin, jsou v prodeji za zvýhodněné ceny jako nikdo jindy, a to již od 5 €!

Slevy platí ode dneška až do zítřejší osmé hodiny ranní, tedy do úterý 21. prosince. Každý člen IC si může zakoupit vstupenku pro sebe a tři další členy.

Zdůrazňujeme, že samotný nákup musíte provést vy sami na www.inter.it.

Obrázek

Telly se slevou pro fanoušky Interu Milán

19.12.2021

Nabídka ještě výhodnějšího sledování Interu v televizi a členství v oficiálním fanklubu zdarma!

Inter Club Cechia Nerazzurra pokračuje ve spolupráci s Telly, která v této sezoně vysílá ještě více fotbalu než loni. Kromě členství zdarma (i zpětně) dostaneš až 30% slevu na balíčky. Pokud si vezmeš jen balíček Sport, získáš půjčení set-top-boxu zdarma, a slevu 250 Kč na členství.. Nikde jinde takto výhodnou nabídku nedostaneš! A hlavně: Telly se neseká!

Fotbal na Telly:
- Liga Mistrů (Inter Milán)
- Serie A (Inter Milán)
- Premier League
- Německá Bundesliga
- Španělská La Liga
- Francouzská Ligue One

Kanály:
- Premier Sport
- Premier Sport 2
- Nova Sport 1
- Nova Sport 2
- Nova Sport 3
- Nova Sport 4

Podmínkou je, že se musí jednat o nového zákazníka Telly a objednávka proběhne přes fanklub. Nabídka slevy na členství ve fanklubu platí i pro současné členy. Televizi si může objednat i tvůj blízký a ty pak jen uplatníš slevu na členství.

nabídka platí minimálně do konce ledna. V případě zájmu piš na info@cechianerazzurra.com.