CECHIA NERAZZURRAO ČLENSTVÍ

Kvůli koronavirové pandemii došlo k prodloužení stávající sezony. Začátek nové sezony 2020/2021 zatím neznáme a nové členy prozatím nepřijímáme.

ZÁKLADNÍ INFORMACE
Podmínkou ke vstupu je
 • vyplnění přihlášky na tomto webu
 • zaplacení příspěvku
 • nebýt členem fanklubu jiného italského profesionálního fotbalového týmu
 • Členství je roční od 1.července do 30.června následujícího roku.
  Ideální doba pro přihlášení do fanklubu je od června do 15.srpna v hlavní fázi přihlašování, kdy je velká jistota na obdržení dárků a průkazku do konce kalendářního roku. Nejpozději se lze přihlásit zpravidla v polovině února, nutná je ale předchozí domluva.
  Pro prodloužení členství stačí poslat platbu ve výši ročního příspěvku na účet fanklubu v období, kdy probíhá přihlašování, a odeslat informační email na info@cechianerazzurra.com s variabilním symbolem, který člen u platby uvedl.

  Komunikace probíhá primárně přes email a v nepravidelných intervalech chodí z adresy info@cechianerazzurra.com hromadný email (Bulletin) se seznamem novinek o dění ve fanklubu. Pokud člen potřebuje vstupenku nebo cokoliv jiného, posílá žádost na stejný email.

  TYPY ČLENSTVÍ
  Typ Věk ke dni 1.7.
  Senior aspoň 14 let
  Junior maximálně 13 let

  Pro děti máme speciální typ členství, který má stejné benefity a výhody jako u dospělých. Jediný rozdíl může být v hlavním dárku, v posledních letech se to ale nestává. Podle věku jsou dva typy členství - senior a junior (člen, kterému je 1.7. maximálně 13 let).


  Jednou ročně se snažíme uspořádat sraz Interistů a valnou hromadu fanklubu. Nejčastěji je místem konání sídlo v Kutné Hoře, ale už jsme měli i srazy v Olomouci a Praze. Aspoň dvakrát ročně se snažíme uspořádat hromadné výjezdy na zápasy nerazzurri. Zpravidla jedeme na milánské derby a Derby d'Italia s Juventusem, o která bývá největší zájem a je největší šance na dostatečnou účast pro zaplacení vlastního autobusu. Pokud hraje Inter v evropských pohárech nedaleko hranic, snažíme se udělat výjezd i na tento vekovní zápas.

  Pokud je mezi členy zájem, snažíme se udělat jednou ročně hromadnou objednávku z oficiálního fanshopu Interu - cílem je snížit náklady na vysoké poštovné z Itálie.

  CENY ZA SEZONNÍ ČLENSTVÍ 2019/20
  Ceny Typ
  FIRST MINUTE - Senior 650 Kč / 27 €, Junior 300 Kč / 13 €    AKCE (01.05.2019 - 15.08.2019)
  Senior 750 Kč / 31 €, Junior 400 Kč / 17 €Normální cena
  SLEVA 50% - Senior 375 Kč / 15,50 €, Junior 200 Kč / 8,50 €AKCE (24.02.2020 - 05.03.2020)

  Většina z vybíraného ročního příspěvku je poslána do milánského Centra Inter Clubů (CCIC), které oficiálně členství fanoušků registruje a na oplátku pro něj posílá dárky. Tyto dárky dostáváme hromadně pro všechny do sídla fanklubu, kde si je členové mohou vyzvednout nebo jim je posíláme zdarma poštou domů, což bývá každý rok velká akce. Všechny fankluby Interu na světě dostávají stejné dárky a jejich výběr nedokáží ovlivnit.


  Distribuce dárků
  Způsob doručení Popis
  Poštou na zadanou adresu (1.doručení zdarma)
  Osobně v sídle fanklubu nebo přes jiného člena nebo případně na společné akci nebo výjezdu


  Celkem pravidelně se konají futsalové turnaje fanklubů dalších zahraničních týmů v ČR a na Slovensku, na které se snažíme poslat naši reprezentaci.


  Pro Slováky
  Členy fanklubu Cechia Nerazzurra jsou i Slováci, kterých pravidelně bývá velké množství. Členství mají dražší o poštovné, které je při poslání na Slovensko vyšší.
  Platba za příspěvek se posílá převodem v eurech na náš bankovní účet vedený na Slovensku.
  Způsoby získání dárků:
  - Poslání poštou na adresu bydliště (zdarma)
  - Poslání poštou na adresu v České republice (např. nějakému známému)
  - Vyzvednutí osobně v sídle fanklubu v Kutné Hoře (nutná předchozí domluva)